Lipiec 18, 2018 Arieta Prusak

Wino prosto z vana!

wino od chłopaków

 

Wino od chłopaków to propozycja dla wszystkich tych, którzy lubią połączenie: dobre wino i świeże powietrze. Wyobraź sobie, że na Twoim ogrodowym przyjęciu pojawia się van serwujący ulubione gatunki tego alkoholu: prosecco bianco, procecco rosato, Chardonnay, Primitivio… Teraz to możliwe!

Wino na kółkach

Pomysł przywędrował do nas z Wielkiej Brytanii, jednak w Polsce jest to pierwszy prosecco van. Wszystko mieści się w czarnym aucie – klasycznym włoskim Piaggio. Chłopaki kierują ofertę do osób, które chcą zaskoczyć swoich gości podczas wesela, eventu firmowego, garden party czy innej imprezy okolicznościowej. Poza tym naprawdę wierzą w to, co robią – od pierwszego pomysłu do jego realizacji minęły zaledwie trzy miesiące.

Pod skrzydłami MOXIE

Bardzo cieszy nas fakt, że Wino od chłopaków postanowiło rozpocząć współpracę z MOXIE! Czeka sporo wyzwań – na początek warsztaty i opracowanie strategii komunikacji, później stworzenie strony internetowej, prowadzenie profilu na Instagramie oraz kampanii online. Jesteśmy gotowi! Wszystko po to, by ruszyć z ofertą franczyzową!

, , , , , , , , , , ,

Arieta Prusak

Założycielka i właścicielka agencji. Skupiona wokół tworzenia trwałych i spójnych strategii komunikacji. Obsesyjnie wyszukująca nowych trendów w digital marketingu i reklamie. Skrupulatnie dostosowuje narzędzia i plany działania do grupy docelowej i celów, jakie mają przed sobą marki, za które odpowiada. Prywatnie, jak i zawodowo niepoprawna optymistka, która na stałe wyrzuciła ze słownika stwierdzenie “to się nie uda”.