Sierpień 6, 2018 Miriam Szypielewicz

Czy odważysz się zobaczyć więcej? Kampania teaserowa dla Urzędu Miasta Lublin

Urząd Miasta Lublin Moxie

 

Możemy z dumą powiedzieć, że do grona klientów MOXIE dołączył… Urząd Miasta Lublin! Współpraca absolutnie wyjątkowa, opierająca się na zagadkach związanych z klimatem Lublina.

Urząd Miasta Lublin

Miasto Lublin to Miasto Inspiracji – nieco tajemnicze, wypełnione pasjonującymi historiami, opowiadanymi przez lokalnych przewodników. Można tu znaleźć niepowtarzalną atmosferę i bardzo bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych. Co ważne – atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających je turystów. Lublin jest świadomy swoich korzeni, a jednocześnie młody duchem, otwarty i tolerancyjny.

MOXIE dla Lublina!

Podjęliśmy się wyzwania, jakim było przygotowanie kampanii teaserowej, która będzie spójna z wizją Miasta Inspiracji. Ma ona na celu zainteresowanie ideą programu Przewodnik Inspiracji i zachęcenie do zakupu spacerów. Kampania ta pokazuje, że Lublin kryje w sobie wiele tajemnic, które warto odkryć. Stopniowe budowanie napięcia czyni komunikat atrakcyjnym, intryguje i zachęca do sięgnięcia po większą liczbę informacji. Do naszych zadań należało:

  • przygotowanie koncepcji kampanii
  • przygotowanie projektów graficznych
  • optymalizacja kampanii online
  • influencer marketing

Sprawdźcie sami, jakie historie mają do opowiedzenia Przewodnicy Inspiracji!

Poprzedni artykuł                                                                                           Następny artykuł

Urząd Miasta Lublin Moxie 2

, , , , , , , , , , ,