Marzec 1, 2018 Aleksandra Piesiak

Pijalnia Wódki i Piwa na pokładzie MOXIE

Pijalnia Wódki i Piwa

 

Obywatele! Serdecznie witamy w skromnych progach MOXIE Pijalnię Wódki i Piwa! To jedyne takie miejsce, które smakiem i nastrojem nawiązuje do czasów PRL-u. Pod marką Pijalnia Wódki i Piwa działają aż 23 lokale, można je znaleźć między innymi w Warszawie, Poznaniu, Toruniu, Wrocławiu czy Łodzi.

Pijalnia Wódki i Piwa – dla kogo?

Do Pijalni chętnie przychodzą osoby w różnym wieku, które łączy to, że lubią się dobrze bawić, a także cenią sobie atmosferę radości i otwartości. Dodatkowo w tym koncepcie konsekwentnie jest realizowany klimat PRL-u – ciągle modny i mający wielu fanów. Wyraża się zarówno w epokowych meblach i dodatkach, jak i tradycyjnych potrawach z tamtego okresu – tatarze, gziku, śledziku, żurku czy chlebie ze smalcem.

Nasze zadania

Bardzo się cieszymy z tej współpracy! Od teraz będziemy odpowiadać za wizerunek marki w social mediach, stworzymy i wdrożymy strategię komunikacji – spójną dla całej sieci. Naszym zadaniem będą także cykliczne warsztaty z managerami lokali, bieżący consulting w zakresie zmian w ofercie i akcji marketingowych oraz opracowanie systemu motywacyjnego dla barmanów. Pojawią się również nowości w menu, zatem bądźcie czujni! Oczywiście zapewniamy także wsparcie we wdrożeniu wszystkich zmian. To jak, do zobaczenia w Pijalni?

, , , , , , , , , , ,

Aleksandra Piesiak

Buduje długofalowe relacje z klientami agencji, celnie identyfikuje potrzeby i oczekiwania. Wprawia projekty w ruch oraz stoi na ich straży na każdym etapie realizacji. Dziennikarskie zacięcie z powodzeniem wykorzystuje w tworzeniu dedykowanych treści i w media relations. Doświadczenie zdobywała, pracując dla kilku dużych marek. Aktualnie każdą wolną chwilę spędza na poszukiwaniu inspiracji do urządzenia swojego mieszkania w stylu skandynawskim.

Pobierz naszego e-booka!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez [dane kontaktowe firmy]

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).