social media, media relations, content marketing

MOXIE - BLOG

Agencja Kreatywna z Poznania

Czytaj

Narzędzia online, które pomogą Ci w codziennej pracy

Czas na kolejny odcinek MOXIETALKS. Tym razem Arieta Prusak i Michał Majewski dzielą się informacjami na temat tego, z jakich narzędzi korzystamy w naszej codziennej pracy i co polecamy naszym klientom, wspominają m.in. o: Trello, Asana, Jira, G-suite, Slack. Mówią o ich zaletach i wadach, alternatywach oraz tym, jak nasz zespół wykorzystuje ich potencjał.

Sprawdź jak tych kilka narzędzi może przyspieszyć i usprawnić projekty, które prowadzisz.

Rebranding – błędy, które popełnisz #moxietalks

Arieta Prusak i Michał Majewski tym razem o rebrandingu – temacie, który doskonale znają z doświadczenia.

Jak Wy możecie przygotować swoją markę do procesu rebrandingu? Porozmawiajcie o tym z nami. Zarezerwujcie czas na 30-minutową konsultację:
https://appoint.ly/s/moxie/introduction

lub napiszcie: biuro@moxie.pl

Malta Ski – klient MOXIE zapewnia rozrywkę!

malta ski-klient-moxie agencja kreatywna-poznanmalta ski-klient-moxie agencja kreatywna-poznan

Malta SKI – centrum rekreacyjno-sportowe, mieszczące się nad jeziorem Maltańskim w Poznaniu, wkroczyło w szeregi klientów Moxie. Z wielką radością chwalimy się, że nawiązaliśmy współpracę z jedynym parkiem rozrywki w stolicy Wielkopolski. Rozpoczynamy prace nad nową strategią komunikacji oraz systemem identyfikacji wizualnej. Od teraz dbamy o wizerunek marki w tradycyjnych mediach i mediach społecznościowych oraz wspieramy Malta SKI we wszystkich działaniach marketingowych i PR-owych.

100% Retail & Fashion jest nasze!

retail & fashion-poznan-moxie-agencja-kreatywna

100% Retail & Fashion to konferencja dedykowana wszystkim, którzy interesują się modą, marketingiem, mediami społecznościowymi jak również e-commerce. Jej najważniejszymi elementami są nie tylko wykłady największych w Polsce fachowców z branży prezentujących swoje projekty, ale też wielka okazja do networkingu. Od tego roku mamy zaszczyt zajmować się organizacją tego wielkiego wydarzenia.

Zapraszamy już 19-20 października 2017!

Bąbelkowa Akademia w gronie klientów MOXIE

bąbelkowa akademia moxie agencja kreatywna

Do grona klientów MOXIE dołączyło kolejne przedszkole – Bąbelkowa Akademia z Łomianek. To wyjątkowe miejsce o profilu muzycznym, w którym wykorzystuje się dobroczynny wpływ muzyki na wszechstronny rozwój dzieci.

Nasz zespół z uśmiechem pracował nad tekstem sponsorowanym do lokalnych mediów, był odpowiedzialny za redakcję treści na stronę internetową oraz przygotowanie materiałów graficznych, takich jak: ulotki, reklama wielkoformatowa na autobusy oraz na ekrany w środkach komunikacji miejskiej.

DietBox teraz także w Krakowie i Katowicach!

DietBox teraz także w Krakowie i Katowicach - moxie agencja kreatywna poznan

Catering dietetyczny DietBox rozszerza swój obszar bezpłatnej dostawy o kolejne dwa polskie miasta! Od 18 kwietnia tej zdrowej i pysznej diety pudełkowej będą mogli spróbować także mieszkańcy Krakowa i Katowic.

Bardzo się cieszymy z widocznych efektów naszej pracy i prężnego rozwoju naszego smakowitego klienta.

Misiowa Akademia – nowy klient z nową stroną

Żyjemy w czasach ogromnej pochwały dla kreatywności i indywidualizmu. Coraz częściej szukamy sposobów, by zejść z utartych szlaków i zacząć realizować siebie. Co zrobić by zmniejszyć strach przed obraniem w życiu własnej drogi? Zacząć od najmłodszych lat.
Misiowa Akademia to chojnickie przedszkole, które jako jedyne w mieście oferuje naukę metodą montessori. Ta, skupia się na indywidualnych potrzebach i zainteresowaniach dzieci, dzięki czemu od najmłodszych lat mają szansę rozwijać swój charakter i pasje. Naszą rolą jest pokazać Akademię z jak najlepszej strony – internetowej. Chcemy, aby witryna przedszkola była przydatnym narzędziem dla rodziców oraz by swoim wyglądem i funkcjonalnościami odzwierciedlała unikatowy charakter placówki.

Confashion – Nowoczesny koncept potrzebuje nowoczesnej strony

Confashion to nowoczesny koncept modowy z Poznania. To co wyróżnia go w zestawieniu z innymi markami to zamiłowanie do printów i uwielbienie koloru. Dlatego projekt strony i sklepu internetowego musiał podkreślać wyjątkowość marki i być odpowiednim tłem dla projektów. Premiera kolekcji Transform miała miejsce wraz z publikacją nowej odsłony witryny.

Design oparty na oryginalnych grafikach i przejrzystej strukturze sprawia, że (mamy nadzieję) chce się na niej zostać 🙂